KROKY AKCELERAČNÍHO PROGRAMU

Krok 2

Zúčastněte se kurzu podnikání. Série workshopů vychází z naší metodiky "Krok za krokem k podnikatelskému plánu". Náš přístup je zaměřen na uplatnění teorie Business Model Canvas a Business Rapid Prototyping, který Vám pomůže s rozvojem Vaší firmy.

Krok 3

Neexistuje vhodný čas na testování Vašeho podnikání, jste nuceni zahájit rovnou praxi. Máte strach, zda bude o Vaše produkty a služby zájem? Náš model podpory umožňuje otestovat si podnikání jako "placený podnikatel" na dobu 6-12 měsíců. Testování podnikání je praktický proces zlepšování, prototypování a získávání zpětné vazby od zákazníků přímo na trhu, pod záštitou BEC - Business and Employment Co-operative. Je to cesta jak uplatnit Váš obchodní model přímo v praxi.

Krok 4

Náš proces doprovázení a prostupného podnikání má svůj počátek i cíl, proto posledním krokem je Vaše uplatnění se jako samostatný podnikatel, a je jedno, zda budete samostatně výdělečná osoba nebo budete podnikat jako právnická osoba či jako člen družstva. Pevně věříme, a naše dlouholetá zkušenost nás přesvědčila, že po fázi testování, tzn. nalezení mezer, poučení se z praxe, nalezení odpovědí, co všechno funguje, je potřeba se osamostatnit a přizpůsobit se Vašim potřebám v pokračování podnikání.

Pokud uvažujete nad rozjezdem svého vlastního podnikání, zapojte se do našeho programu a získejte maximum informací, které k rozjezdu podnikání potřebujete, případně si ho bezpečně otestujte v praxi!